Lubicie zwiastuny książkowe? Ja osobiście mam w tej kwestii mieszane uczucia. Postanowiłam jednak zawalczyć z uprzedzeniem i spróbować zrobić coś dla promocji mojej książki i jednocześnie się zabawić.

Jako prawdziwa Zośka-samośka, nie mogłam postąpić inaczej, jak samodzielnie zabrać się za tworzenie tego materiału. A jednak… nic by z moich ambicji nie wyszło, gdyby nie moi fantastyczni znajomi. BARTEK PTASZEK – operator i montażysta; IGA PTASZEK – dała się pobić, ubrudzić, poharatać i przeczołgać po ziemi w imię jednominutowego filmu <3 no i fantastyczni mistrzowie drugiego planu: Karolina Ptaszek, Dominik Przepiórka, Kuba Przepiórka, Dominik Smolarczyk (zbieżność nazwisk ornitologicznych :P). Wszystko to okraszone pięknym głosem Natalii Mirowskiej.

Zobaczcie co nam tutaj nawychodziło. 😀

Jak Wam się podoba? Jak na amatorską produkcję w gronie znajomych, uważam że wyszło epicko! Ale ja jestem emocjonalnie związana z projektem, więc jest spore prawdopodobieństwo, że odrobineczkę jestem stronnicza.

Oczywiście nie obyło się bez wpadek. Kilka z nich znalazło miejsce w making offie. Jest podobnej długości co sam zwiastun, zatem zapraszam do zerknięcia i docenienia poświęcenia moich drogich znajomych. Chociaż w sumie to tanich, po za całe to przedsięwzięcie postawiłam im tylko pizzę. :P (Współpraca ze mną jest taaaaka opłacalna.)
Co sądzicie o takim projekcie? Jeżeli zwiastun Was zaciekawił to nie ma na co czekać: lećcie po książkę! TUTAJ znajdziecie wielki darmowy fragment, a TUTAJ nabędziecie powieść na własność.

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *